DERGİ

SERGİLERLE 15 TEMMUZ'U ANLATTIK

 

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin gerçekleştirdiği önemli etkinliklerden birisi de, kimi zaman Türkiye’nin, kimi zaman da dünyanın gündemine damga vuran fotoğrafları,düzenlediği sergilerle vatandaşla buluşturmak. Dernek, yurt içinin yanı sıra yurt dışında da sergiler düzenleyerek dünyaya açılmakta.

 

İstanbul’dan Lefkoşa’ya, Antalya’dan İzmir’e, Trabzon’dan Diyarbakır’a bir çok şehirde düzenlenen fotoğraf sergileriyle vatandaşlar, bir dergide veya bir gazetede yayınlananbir kareyi ve daha fazlasını görme imkanına kavuştu.

 

“Atatürk”, “YılınBasın Fotoğrafları ”, “Demokrasi Tarihi”, “Çevre Fotoğrafları”, “Türkiye Fotoğrafları”,“Bisiklet Turu” gibi sergiler, İstanbul Çırağan Sarayı gibi prestijli yerlerin yanı sıra kent merkezlerinde vatandaşların yoğun olarak bulunduğu metro istasyonlarında, AVM’lerde de yer aldı.

 

İLK SERGİ ANTARES AVM’DE

Fotoğraf sergilerinin ilkiAntaresAVM’dedüzenlendi. Metro istasyonlarından, tren garlarına, havalimanlarından, kent meydanlarına,pek çok yerde düzenlenen sergiler, ayrıca üniversitelerden, gazeteciler cemiyetlerine farklı noktalarda vatandaşlarla buluştu. Üniversitelerde düzenlenen sergilerde ise gerçekleştirilen panellerle medyanın önde gelen isimleri öğrencilerle Bir araya geldi.

 

Türkiye’yi kucaklayan bu sergiler, siyaset, sanat ve iş dünyasından da büyük ilgi gördü.  Sergiler, cumhurbaşkanlarından, TBMM Başkanlarına, başbakanlardan,anamuhalefet ve muhalefet liderlerine, bakanlardan, iş, siyaset ve sanat dünyasınapek çok seçkin konuk tarafından ilgi ve beğeni ile karşılandı.

.

ONLINE BAŞVURU

Kategori

Fotoğraf Alt Yazısı

Çalıştığı Kurum

Fotoğrafınızı yükleyiniz

*jpeg

ÜYE GİRİŞİ

E-mail

Parola

Şifremi Unuttum

ÜYE OLMAK İÇİN BİLGİLERİ DOLDURUNUZ

Ad

Soyad

Çalıştığı Kurum

Telefon

E-mail

Parola